Avida – zadbaj o podłogi z wielofunkcyjnym mopem bezprzewodowym

on

|

views

and

comments

Żeby podłogi stały się ozdobą mieszkania trzeba je odpowiednio myć i konserwować. Dzięki temu prezentują się nienagannie, a my zachowujemy czystość i dbamy o zdrowie domowników.

Niestety, popularne mopy szybko się zużywają, są niewygodne, a zamiast dokładnie myć, rozcierają brud tworząc nieestetyczne smugi.

Czego zatem używać do pielęgnacji paneli, płytek i drewna?

Świetnym rozwiązaniem dla nowoczesnego domu będzie bezprzewodowy mop Avida. Został on zaprojektowany do mycia powierzchni płaskich na mokro i na sucho.

Wielofunkcyjny mop bezprzewodowy Avida od Welmax

Urządzenie posiada podwójne nakładki czyszczące, sterowany ręcznie spryskiwacz,  pojemnik na wodę z płynem, wyjmowany akumulator i oświetlenie LED. Jego zalety to brak kabli, bardzo cicha praca, tryb mapowania pomieszczenia oraz zużywanie małej ilości wody.

Mop Avida jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada pilot sterujący w uchwycie oraz przycisk włączania i wyłączania, przycisk spryskiwacza i kontrolkę pracy. Jego atutem jest możliwość wydłużania rurki aluminiowej, aby dostosować mop do swojego wzrostu oraz autonomiczny tryb pracy.

Chcąc rozpocząć sprzątanie wystarczy wybrać odpowiednią ścierkę – różową do polerowania lub zieloną/niebieską do mycia. Następnie należy napełnić pojemnik wodą z płynem i włączyć urządzenie. Kolejny krok to naciśnięcie przycisku start/stop aby rozpocząć pracę.

Mop bezprzewodowy Avida Welmax

Avida to świetne rozwiązanie dla osób ceniących czystość oraz innowacyjne i ekonomiczne rozwiązania w domu. Dzięki niemu każda podłoga będzie lśniła czystością i zachwycała swoją fakturą.

Warto pamiętać, że czyste podłogi są szczególnie ważne kiedy w domu przebywają małe dzieci.

Specyfikacja urządzenia:

Model M650 

  • Zasilanie 14,4V 
  • Moc 60W 
  • Pojemność baterii 2600 mAh 
  • waga netto 3,15 kg 
  • Czas pracy 35 min – Polerowanie 
  • Czas pracy 20 min – Czyszczenie na mokro 
  • Pojemność zbiornika 280 ml
Share this
Tags

Must-read

Avida – zadbaj o podłogi z wielofunkcyjnym mopem bezprzewodowym

Żeby podłogi stały się ozdobą mieszkania trzeba je odpowiednio myć i konserwować. Dzięki temu prezentują się nienagannie, a my zachowujemy czystość i dbamy o...

Fiamotto – nowoczesny kominek we włoskim stylu

W przekonaniu wielu osób, wyznacznikiem nowoczesnego domu są modne meble i dodatki. Oczywiście jest to ważny element aranżacji, który podkreśla nasz styl i charakter,...

Valerio – nowoczesny robot, który wyręczy cię w sprzątaniu

Odkurzanie mieszkania zwykle  nie należy do ulubionych czynności domowników. Ciężkie, głośne urządzenia zniechęcają nas do regularnych porządków, nie wspominając o tym, że często zamiast...
spot_img

Recent articles

More like this

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here