Security Clean – najlepszy system piorąco – czyszczący na rynku

on

|

views

and

comments

Gdybyś usłyszał od kogoś, że sprzątanie może sprawiać przyjemność, na pewno byś nie uwierzył. Gdyby ktoś powiedział Ci, że domowe porządki mogą zajmować o wiele mniej czasu, bo jeden odkurzacz będzie pełnił funkcję 10 urządzeń – pewnie też przecierałbyś oczy ze zdumienia.

Okazuje się jednak, że wszystko to jest możliwe z nowoczesnym systemem czyszcząco – piorącym Security Clean! Security Clean to innowacyjny robot, który dzięki swojej wielofunkcyjności pozwala na pozbycie się mopów, ścierek czy chemicznych detergentów.

Security Clean Welmax system piorąco – czyszczący

Urządzenie umożliwia dokładne i szybkie sprzątanie wielu powierzchni – szyb, podłóg, kafli, dywanów, auta, a nawet odkurzenie liści w ogrodzie! Co ciekawe i bardzo ważne dla alergików – Security Clean oczyszcza również powietrze, a po dodaniu olejku zapachowego, daje efekt aromaterapii.

welmax opinie security clean

Korzystanie z nowoczesnego systemu czyszcząco – piorącego daje niezliczone korzyści, m.in.:

  • pozwala na oszczędność czasu,
  • nie wymaga wymiany worków i filtrów,
  • chroni kręgosłup dzięki odpowiedniej budowie i braku konieczności schylania się,
  • jest przyjazny alergikom dzięki funkcjo oczyszczania i nawilżania powietrza,
  • jest wielofunkcyjny, dzięki czemu można zrezygnować z innych mniej skutecznych akcesoriów do sprzątania,
  • posiada wieloletnią gwarancję, dającą pewność wieloletniego użytkowania,
  • ma nowoczesny wygląd.

Welmax Security Clean system piorąco – czyszczący

Zestaw Security Clean to: przystawka duża piorąca, przystawka mała, końcówka do twardych posadzek, głowica podłogowo – dywanowa, ssawka szczelinowa, odświeżacz powietrza, koncentrat do prania, płyn zapobiegający nadmiernemu spienianiu. Opcjonalnie w zestawie może znajdować się również turboszczotka.

Jeśli nie chcesz tracić pieniędzy na nieskuteczne akcesoria i detergenty do sprzątania i marzysz o prostym urządzeniu, które skróci czas domowych porządków, powinieneś zapoznać się z działaniem Security Clean.

Share this
Tags

Must-read

Avida – zadbaj o podłogi z wielofunkcyjnym mopem bezprzewodowym

Żeby podłogi stały się ozdobą mieszkania trzeba je odpowiednio myć i konserwować. Dzięki temu prezentują się nienagannie, a my zachowujemy czystość i dbamy o...

Fiamotto – nowoczesny kominek we włoskim stylu

W przekonaniu wielu osób, wyznacznikiem nowoczesnego domu są modne meble i dodatki. Oczywiście jest to ważny element aranżacji, który podkreśla nasz styl i charakter,...

Valerio – nowoczesny robot, który wyręczy cię w sprzątaniu

Odkurzanie mieszkania zwykle  nie należy do ulubionych czynności domowników. Ciężkie, głośne urządzenia zniechęcają nas do regularnych porządków, nie wspominając o tym, że często zamiast...
spot_img

Recent articles

More like this

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here